Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета
Юридичний супровід угод з нерухомістю

Ми пропонуємо юридичний супровід угод з нерухомістю.  Маємо  багатолітній досвід і вісім офісів, в яких працюють багато досвідчених юристів.  Здійснюємо правову експертизу, перевіряємо об'єкти на юр.  чистоту, складаємо договору і організуємо їх оформлення.
  
Участь професійних юрисконсультів виключає можливості обману або шахрайства.  Наприклад, при продажу квартир ріелтори в першу чергу зацікавлені у швидкій реалізації.  При цьому вони не приділяють достатньо уваги деяким правовим аспектам.  Нотаріуси також не зобов'язані перевіряти юридичну чистоту.  У цьому випадку тільки професіонали в області права можуть обіцяти безпеку.                  
Фахівці Адвокатського об’єднання «Захист» перевірять наявність арештів, заборон, обтяжень, проведуть перевірку прав третіх осіб (чоловіка, дітей,батьків) проконтролюють нарахування податків і зборів.
  
Види угод і наданих послуг 
Організуємо юридичний супровід купівлі-продажу, міна-обміну, оренди та найму, ренти, дарування і спадкування.  Надаємо такі послуги:
1.Узаконення та оформлення нерухомості, а також самовільної забудови, прибудов, балконів.  Переклад в житловий фонд або введення в експлуатацію
2.Документальне оформлення будівництва.  Складання та подання повідомлення та декларації про початок будівництва.  Підготовка договорів про авторське і тех. Нагляди
3.Оформлення землі.  Приватизація і викуп, укладення договору оренди, розробка тех.  документації, оформлення права власності. 
   
Приватизація житла і оцінка нерухомості, в тому числі окремих кімнат.  
Крім цього готуємо технічні паспорти (ТП), звіти, робимо ТП на квартиру, виготовляємо проект поділу майна, оформляємо ТП на будинок.  Також займаємося реєстрацією прав на приватні домоволодіння і інше житло.  Здійснюємо оцінку об'єктів і супроводжуємо клієнтів під час судових спорів, участь в засіданнях, перемовинах.  

Введення в експлуатацію об'єктів будівництва та узаконення будівель
Виконуємо підготовку офіційних відомостей для Державної архітектурно-будівельної комісії перед введенням будівлі в роботу.  Підбираємо дозвільну документацію в залежності від категорії споруди.  Контролюємо складання відповідного акту і його затвердження приймальною комісією. 
Якщо необхідно зареєструвати самовільні споруди, наші юрисконсульти підготують документи, щоб узаконити будівлю.  У разі необхідності допоможемо оформити права на землю.  Для таких операцій будуть потрібні тех.  документація на земельну ділянку і будівлю, заяву на здачу будинку з підписами власників будови і ділянки. 

Введення в експлуатацію самовільної будови  виконується в наступному порядку:
1 Проводиться технічна експертиза і видається тех.  паспорт.  Подається заява в ДАБІ, усуваються 
2.Виявлені порушення, заповнюється декларація про завершення будівництва. 
3. Здійснюється реєстрація власності на ім'я власника в держ.  реєстрі.  
Крім цього, ми проконтролюємо процедуру проведемо юр.  аналізу, підготовлюємо повністю всі документи.

Етапи проведення угод 
Оформлення угод під керівництвом наших юристів відбувається в такому порядку: 
1.Ви телефонуєте нам і ми надаємо вам розширену  консультацію з вашого питання. 
2.Укладаємо договір про надання послуг з точною фіксацією вартості. 
3.Вивчається пакет наданих відомостей.  Досвідчені юристи здійснюють перевірку законності схеми купівлі-продажу або іншої операції.  Також перевіряється історія об'єкта, наявність учасників операцій з нерухомістю в правоохоронних і судових реєстрах.  
4.Готуємо договору і супроводжуємо оформлення до реєстрації прав власності.
Пропонуємо комплексний супровід, а також надаємо окремі юр.  послуги. 

Переваги професійного обслуговування
Юридичний супровід забезпечує законність і чистоту операції, захищає від шахрайства.  Перед підписанням угоди виконуємо правову перевірку нерухомості, особистостей продавця або покупця і гарантуємо дотримання законності.  Оформляємо і узаконенням самовільні споруди і вирішуємо проблеми будь-якої складності з реєстрацією таких об'єктів. 
Інші переваги юр.  супроводу, які ми пропонуємо:
1.Оперативних надання послуг.  Ви самі вибираєте час для зустрічей з нашими фахівцями.
2.Гарантія правильності оформлення.  Вся документація кілька разів перевіряються на предмет правильності складання.
3.Економія часу.  Всю основну роботу з укладання угоди проводять наші фахівці. 
Звертайтеся в нашу компанію і замовляйте послугу юридичної супроводу угод з нерухомістю. Пропонуємо демократичні ціни і гарантуємо позитивний результат навіть при оформленні проблемних, з юридичної точки зору, угод.  Професійне юр.  обслуговування вигідно продавцям, покупцям і забудовникам.  
Від нас ви отримаєте
1. Правовстановлюючі документи 
2. Цінні папери на нерухомість
3. Можливість розпоряджатися своєю нерухомістю (продавати, дарувати, залишати у спадок) 
Заощадите:
1. Час 
2. Нерви 
3. Гроші
За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію:  0800-40-33-03, 
або за телефонами  094-945-31-39, 063-455-81-62, 050-800-09-77.
Будемо раді Вам допомогти!