Не вдалося знайти URL-адресу специфікацій ґаджета
Приватизація підвалу

Відповідно до Закону України, особи, які проживають у багатоквартирному будинку, є співвласниками підвальних приміщень.  Ці приміщення можуть бути передані у власність абсолютно безкоштовно, і не належать приватизації.  Але насправді приватизувати можна, але лише за згодою всіх сусідів. 
Ми зберемо всі необхідні документи, в тому числі довідку про відсутність заборгованості по комунальних послугах і довідка про те, що квартира в будинку належить саме Вам.  Після того, як всі документи зібрані, інженером БТІ виготовляється технічний паспорт, за яким буде зареєстровано право власності на підвальне приміщення. 

Якщо ж ця процедура не підійде, то з ОСББ потрібно буде укласти договір оренда з правом викупу.  Після підписання договору можна переобладнати вже Ваш підвал так, як Ви вважаєте за потрібне, і подавати в суд заяву на право власності.  Для цього навіть не обов'язково мати згоду всіх сусідів.  Так можна зробити завдяки недоробок в законі з приводу значення допоміжного приміщення. Приватизувати підвальне приміщення може будь-яка особа, навіть не проживає в будинку.  Щоб здійснити це, досить зібрати підписи всіх проживаючих в певному під'їзді.  Як це зробити?  Вам просто доведеться домовитися.  Якщо ви зуміли це зробити, то після цього подаються документи в органи місцевого самоврядування на отримання дозволу.  

Чому Вам слід скористатися нашою допомогою?
Необхідно правильно скласти договір максимально правильно, щоб ЖЕК і ОСББ не могли розпоряджатися підвалом.  У той же час, використання в приватних цілях власне майно може спричинити за собою кримінальну відповідальність.
Надавши нам Вашу задачу, Ви без зусиль зможете приватизувати підвал у будинку.  Без зайвого клопоту ми підготуємо всі документи, і через певний термін Ви отримаєте на руки акт про право власності на підвальне приміщення.  
Якщо у Вас виникли якісь питання, то Ви можете отримати консультацію наших фахівців з великим досвідом проведення таких справ.
Від нас ви отримаєте
1. Правовстановлюючі документи 
2. Цінні папери на нерухомість
3. Можливість розпоряджатися своєю нерухомістю (продавати, дарувати, залишати у спадок) 
Заощадите:
1. Час 
2. Нерви 
3. Гроші
За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію:  0800-40-33-03, 
або за телефонами  094-945-31-39, 063-455-81-62, 050-800-09-77.
Будемо раді Вам допомогти!