Договір з технічним наглядом

Технічний нагляд в будівництві

Технічний будівельний нагляд-процедура необов'язкова за українським законодавством, але вона позбавляє від проблем, які супроводжують зведення об'єкта, дозволяє раціонально економити кошти, дотримуватися правил безпеки і не зривати терміни.

Що таке технагляд

Технічний нагляд-це сукупність контрольних заходів для перевірки відповідності будівельних робіт належної якості, позначених термінами, закладеної вартості, обсягу матеріалів і законодавчим нормам. Інженер технічного нагляду представляє на об'єкті замовника і від його імені забезпечує незалежний моніторинг.

Державний технічний нагляд проводиться уповноваженими органами виключно на відповідність містобудівним нормам і обмеженням. Такі пункти як раціональність використання матеріалів або продуктивність ними не перевіряє. Це завдання приватних фахівців. Технагляд здійснюють висококваліфіковані співробітники Адвокатського об'єднання «Захист».

Підставою для права проводити технагляд у будівництві є наявність спеціального сертифікату, який свідчить про кваліфікації та компетентності працівника. Наші експерти повністю відповідають цим критеріям і володіють чинним в Україні законодавством.

Мета і функції технічного нагляду

Технагляд будівництва націлений на:

1.реалізацію проекту без перевищення кошторису;

2.дотримання термінів та обсягів будівництва;

3.використання передбачених проектом матеріалів;

4.забезпечення високого рівня будівництва.

Функції технагляду покладені на інспектора, він є головною відповідальною особою.

В обов'язки інженера технічного нагляду входить:

1.зведення до мінімуму витрати - відстежується виконаний обсяг перед оплатою і в цілому дотримання бюджету. Мито проекту в сумі знижується до 20%;

2.аналіз оформлення супутньої документації - спрощує пошук відхилень в технології, перевіряється виконавча документація ;

3.підвищення якості - монітор виконання технологій, правил, нормативів;

4.відслідковувати нормативні терміни будівництва - усуває відставання або знижує його до 1%.

Обов'язки технагляду

Інженер з технічного нагляду зобов'язується виконувати переліку вищезазначених функцій, а також додатково затверджених при укладенні договору з клієнтом. Він проводить нагляд за будівництвом, документацією, виплатами, відповідністю їх бюджету і проекту. Протягом ведення проекту веде журнал технічного нагляду, куди заносяться дані про проведення будівельних робіт, їх відповідність технології виконання, а також затверджує акт прихованих робіт і гарантує їх належне виконання.

Що таке акт прихованих робіт-це документ, який затверджується після того, як інженер з технагляду приймає у виконавця прокладку відповідальних ділянок. До них відноситься прокладка інженерних мереж, закладення балконів, перекриттів, гідроізоляція фундаменту, встановлення підстав під підлоги і т.д. які згодом будуть приховані. Акт прихованих робіт гарантує належний їх монтаж та подальшу безпечну експлуатацію.

Організація технічного нагляду

Технагляд за будівництвом, або технічний контроль (це одне і те ж) проводиться виключно за бажанням інвестора, замовника. Оцінка може проводитися і безпосередньо ними, якщо є чітке розуміння того, який порядок проведення і норми будівельних робіт. Якщо впевненості в цьому немає, краще звернутися до тих, хто розбирається - тоді контроль будівництва буде належним.

Проведення технічного нагляду передбачає:

1.Формування робочої команди - її кістяк включає інженерів монтажної спрямованості, по електриці, вентиляції, водопостачання, фахівців з проектування та складання кошторисів.

2.Здійснення контрольних заходів , як часто вони проводяться, відображує на технагляд. Поширена практика – один - два на місяць.

3.Здача об'єкта-вона відбувається поетапно і в присутності інспектора технічного нагляду. Етап вважається закритим, якщо Ви приймете Держкомісією. Відповідальність особи, що реалізує нагляд, прописується в договорі будівельного контролю.

Вартість послуг технічного нагляду

Адвокатське об’єднання «Захист» здійснює всі види технагляду (архітектурний нагляд, інженерний, кошторисний і т.д.) Обов'язковою є для тих, на кого покладено технагляд, ліцензія - вона підтверджує кваліфікацію інспектора і дозволяє видати по закінченню контролю сертифікат технагляду встановленого державного зразка.

Ціна послуг залежить від:

1.Розміру об'єкта, обсягів, застосовуваних технологій;

2.суми кошторису;

3.частоти моніторингу;

4.від кількості залучених осіб;

5.ступеня готовності об'єкта;

6. іддаленості від міста.

Замовити послуги можна за телефонами, вказаними на сайті.

Від нас ви отримаєте

1. Правовстановлюючі документи

2. Цінні папери на нерухомість

3. Можливість розпоряджатися своєю нерухомістю (продавати, дарувати, залишати у спадок)

Заощадите:

1. Час

2. Нерви

3. Гроші

За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію: 0800-40-33-03,

або за телефонами 094-945-31-39, 063-455-81-62, 050-800-09-77.

Будемо раді Вам допомогти!