Оцінка квартири

Оцінка вартості квартири

Оцінка квартири і приватних домоволодінь - обов'язковий процес при продажу, будь-якої зміни права власності, страхування об'єкта, використанні його в якості банківської застави. До 2014 року оцінка ринкової вартості квартири проводилася територіальними підрозділами БТІ. Протягом останніх трьох років оцінка вартості квартири покладено на професійних оцінювачів, що мають кваліфікаційне свідоцтво і запис в Державному реєстрі оцінювачів. Адвокатське об'єднання «Захист» здійснює весь необхідний пакет процедур для оформлення права власності, в тому числі, проводить розрахунок ринкових показників нерухомості.

Для чого потрібна оцінка квартири

Оціночна вартість відображає реальну ціну того чи іншого об'єкта з урахуванням різних факторів. Податкове експертне оцінювання потрібно переважно для продажу-в іншому досить кваліфікованого звіту, де відображена її ціна.

Обов'язкова незалежна оцінка квартири:

1.при продажу майна, обміні;

2.при приватизації або оформленні оренди об'єкта, що знаходиться в держвласності;

3.при відчуженні.

Для нотаріуса довідка про оціночну вартість є підставою для оформлення угоди. Її відсутність робить нотаріальне завірення неможливим.

Ринкова оцінка не передбачає сплати податку, але потрібно:

1.для банку - якщо житло виступає заставою;

2.для суду - в разі розлучення за допомогою судової тяганини і поділі майна;

3.для страхової - коли ви страхуєте майно від нещасних випадків;

4.для нотаріуса, який становить договір дарування.

Чи потрібна оцінка квартири при даруванні

Переоформлення згідно дарчим договором вимагає сплати державного мита та податку, якщо вона передається спадкоємцям не першої черги. В такому випадку експертна оцінка потрібна для того, щоб нотаріус міг її нарахувати. Родичі першої черги домовляються про неї самостійно

Для спадщини діють ті ж правила.

Як відбувається оцінка квартири

Коли процедурою займалося бюро інвентаризації, оцінна вартість квартири БТІ була в рази вище, ніж зараз, і часу займала набагато більше. Сьогодні визначити вартість можна он-лайн. Виїзд за адресою оцінювача не проводиться. І не потрібно. Ви надаєте фахівця необхідну інформацію і пакет документів, на підставі яких програмою прораховується ціна.

Оцінювач надає вам попередній акт оцінки квартири, після чого він затверджується або оскаржується, якщо з висновком є незгода, і тільки після цього готується підсумковий звіт про оцінку ринкової вартості квартири, готовий до подачі до відповідних органів.

Щоб оцінити об'єкт максимально всебічно, потрібно надати наступні дані:

1.розташування;

2.стан квартири;

3.поверховість;

4.площа;

5.планування; наявність інфраструктури, її віддаленість.

Все це впливає на підсумкову цифру. Рекомендується зробити фотографії, особливо якщо звіт готується для продажу.

Які документи потрібні для оцінки квартири

Щоб оцінка пройшла максимально підготуйте документи завчасно:

1.технічний паспорт на вашу квартиру;

2.фотокопії свого паспорта громадянина України та ІІН;

3.правовстановлюючі документацію.

Для оцінки приватного будинку буде потрібно також наявність акта на землю або договір оренди, якщо такий є.

Оцінка квартири Адвокатським об’єднанням «Захист» проводить належне оцінювання нерухомості з подальшою видачею котрий запевняє документа. Звіт з оцінки квартири наших фахівців максимально об'єктивний і наближений до умов ринку. Ми враховуємо всі непрямі фактори, які можуть мати значення в процесі підготовки документа. Довідка про оцінку квартири, видана нашими співробітниками, підійде для здійснення будь-яких операцій з нерухомістю, які вимагають визначення її собівартості.

Перед тим, як зробити оцінку, до наших фахівців можна звернутися за безкоштовною додаткової або юридичною допомогою. Вони розкажуть все нюанси, терміни і назвуть оплату.

Як дізнатися вартість квартири

В Інтернеті можна знайти спеціальні калькулятори, які приблизно прорахує ціну вашого житла, але як такої сили вони не мають, виступають, скоріше, орієнтиром. Офіційні дані може дати тільки оцінювач. Але для себе перед тим, як розрахувати вартість квартири, звернувшись до сертифікованих професіоналів, можна скористатися і даними доступним інструментом.

Скільки коштує оцінка квартири

З тих пір, як цим процесом займаються приватні фахівці, що не мають відношення до БТІ, процес значно прискорився і в нашій компанії займає один день. Також подешевшала і сама послуга. Якщо раніше державному підприємству потрібно було заплатити до декількох тисяч гривень, то вартість оцінки квартири сьогодні - 1200грн (це середня вартість за послугою, в кожному індивідуальному випадку ціна прораховується по-різному в залежності від випадку клієнта).

Приклад звіту про оцінку квартири

Документ за результатами прорахунку видається встановленого зразка з печаткою та підписом відповідальної особи. Зразок його можна запросити, звернувшись за вказаними на сайті телефонами. Або ж знайти в Інтернеті.

Експертна оцінка квартири від Адвокатського об’єднання «Захист»

Це швидкий і якісний аналіз нерухомості, який відповідає всім нормативним вимогам. Протягом одного дня ви отримаєте акт встановленого державного зразка.

Скільки дійсна оцінка квартири?

Сьогодні термін дії оцінки квартири не перевищує шести місяців.

Адвокатське об’єднання «Захист» працює багато років на ринку України. І крім оцінки нерухомості, надає також послуги з її оформлення, оформленні землі, складання технічної документації, приватизації та участі в судових суперечках.

Від нас ви отримаєте

1. Правовстановлюючі документи

2. Цінні папери на нерухомість

3. Можливість розпоряджатися своєю нерухомістю (продавати, дарувати, залишати у спадок)

Заощадите:

1. Час

2. Нерви

3. Гроші

За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію: 0800-40-33-03,

або за телефонами 094-945-31-39, 063-455-81-62, 050-800-09-77.

Будемо раді Вам допомогти!