Оформлення правочинів

Юридичний супровід угод з нерухомістю

Ми пропонуємо юридичний супровід угод з нерухомістю. Маємо багатолітній досвід і вісім офісів, в яких працюють багато досвідчених юристів. Здійснюємо правову експертизу, перевіряємо об'єкти на юр. чистоту, складаємо договору і організуємо їх оформлення.

Участь професійних юрисконсультів виключає можливості обману або шахрайства. Наприклад, при продажу квартир ріелтори в першу чергу зацікавлені у швидкій реалізації. При цьому вони не приділяють достатньо уваги деяким правовим аспектам. Нотаріуси також не зобов'язані перевіряти юридичну чистоту. У цьому випадку тільки професіонали в області права можуть обіцяти безпеку.

Фахівці Адвокатського об’єднання «Захист» перевірять наявність арештів, заборон, обтяжень, проведуть перевірку прав третіх осіб (чоловіка, дітей,батьків) проконтролюють нарахування податків і зборів.

Види угод і наданих послуг

Організуємо юридичний супровід купівлі-продажу, міна-обміну, оренди та найму, ренти, дарування і спадкування. Надаємо такі послуги:

1.Узаконення та оформлення нерухомості, а також самовільної забудови, прибудов, балконів. Переклад в житловий фонд або введення в експлуатацію

2.Документальне оформлення будівництва. Складання та подання повідомлення та декларації про початок будівництва. Підготовка договорів про авторське і тех. Нагляди

3.Оформлення землі. Приватизація і викуп, укладення договору оренди, розробка тех. документації, оформлення права власності.

Приватизація житла і оцінка нерухомості, в тому числі окремих кімнат.

Крім цього готуємо технічні паспорти (ТП), звіти, робимо ТП на квартиру, виготовляємо проект поділу майна, оформляємо ТП на будинок. Також займаємося реєстрацією прав на приватні домоволодіння і інше житло. Здійснюємо оцінку об'єктів і супроводжуємо клієнтів під час судових спорів, участь в засіданнях, перемовинах.

Введення в експлуатацію об'єктів будівництва та узаконення будівель

Виконуємо підготовку офіційних відомостей для Державної архітектурно-будівельної комісії перед введенням будівлі в роботу. Підбираємо дозвільну документацію в залежності від категорії споруди. Контролюємо складання відповідного акту і його затвердження приймальною комісією.

Якщо необхідно зареєструвати самовільні споруди, наші юрисконсульти підготують документи, щоб узаконити будівлю. У разі необхідності допоможемо оформити права на землю. Для таких операцій будуть потрібні тех. документація на земельну ділянку і будівлю, заяву на здачу будинку з підписами власників будови і ділянки.

Введення в експлуатацію самовільної будови виконується в наступному порядку:

1 Проводиться технічна експертиза і видається тех. паспорт. Подається заява в ДАБІ, усуваються

2.Виявлені порушення, заповнюється декларація про завершення будівництва.

3. Здійснюється реєстрація власності на ім'я власника в держ. реєстрі.

Крім цього, ми проконтролюємо процедуру проведемо юр. аналізу, підготовлюємо повністю всі документи.

Етапи проведення угод

Оформлення угод під керівництвом наших юристів відбувається в такому порядку:

1.Ви телефонуєте нам і ми надаємо вам розширену консультацію з вашого питання.

2.Укладаємо договір про надання послуг з точною фіксацією вартості.

3.Вивчається пакет наданих відомостей. Досвідчені юристи здійснюють перевірку законності схеми купівлі-продажу або іншої операції. Також перевіряється історія об'єкта, наявність учасників операцій з нерухомістю в правоохоронних і судових реєстрах.

4.Готуємо договору і супроводжуємо оформлення до реєстрації прав власності.

Пропонуємо комплексний супровід, а також надаємо окремі юр. послуги.

Переваги професійного обслуговування

Юридичний супровід забезпечує законність і чистоту операції, захищає від шахрайства. Перед підписанням угоди виконуємо правову перевірку нерухомості, особистостей продавця або покупця і гарантуємо дотримання законності. Оформляємо і узаконенням самовільні споруди і вирішуємо проблеми будь-якої складності з реєстрацією таких об'єктів.

Інші переваги юр. супроводу, які ми пропонуємо:

1.Оперативних надання послуг. Ви самі вибираєте час для зустрічей з нашими фахівцями.

2.Гарантія правильності оформлення. Вся документація кілька разів перевіряються на предмет правильності складання.

3.Економія часу. Всю основну роботу з укладання угоди проводять наші фахівці.

Звертайтеся в нашу компанію і замовляйте послугу юридичної супроводу угод з нерухомістю. Пропонуємо демократичні ціни і гарантуємо позитивний результат навіть при оформленні проблемних, з юридичної точки зору, угод. Професійне юр. обслуговування вигідно продавцям, покупцям і забудовникам.

Від нас ви отримаєте

1. Правовстановлюючі документи

2. Цінні папери на нерухомість

3. Можливість розпоряджатися своєю нерухомістю (продавати, дарувати, залишати у спадок)

Заощадите:

1. Час

2. Нерви

3. Гроші

За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію: 0800-40-33-03,

або за телефонами 094-945-31-39, 063-455-81-62, 050-800-09-77.

Будемо раді Вам допомогти!