Виготовлення геодезії

Основні завдання виготовлення геодезії - визначення координат, площі та форми ділянки, побудова креслень і внесення кордонів об'єкта в натуру. В результаті вимірювань створюється висновок про можливість безпечного розміщення споруд, конструктивних елементів і комунікацій на даній території.

Геодезичні роботи включають в себе такі галузі:

1. топографічна і виконавча зйомка.

2. кадастрова інженерія. гідрографія.

3. проектування

Коли потрібно виготовляти геодезію?

1.Перед початком будівництва (при проектуванні. нової будівлі).

2.при прокладанні автомобільних доріг. при проведенні комунікацій.

3.для позначення меж ділянки на місцевості.

4.для оформлення технічної документації.

5.для вирішення судових суперечок

Щоб будівництво було безпечним і відповідало законодавчим нормам, варто довірити геодезичні дослідження професіоналам. На вимогу замовника юристи оформлять будь-які креслення і паперу: від технічного паспорта до повного пакету супровідних документів на нерухомість.

Геодезія земельної ділянки

Мета геодезії земельної ділянки-комплексне дослідження землі, в ході якого фахівці аналізують склад грунту, встановлюють розмір і форму території, виявляють наявність підземних комунікацій. Результатом дослідження є точна математична модель конкретного об'єкта.

У яких випадках необхідна виготовляти геодезію земельної ділянки?

1.межування землі.

2.оформлення угоди купівлі або продажу.

3.постановка на кадастровий облік.

4.виділення ділянки з державної власності.

5.злиття або поділ кількох наділів.

Геодезична зйомка лежить в основі будівельних, реконструкційних, кадастрових робіт. Дослідженню піддаються не тільки ділянки під індивідуальне будівництво, а й фермерські землі, зони від туризму. Будь-які юридичні угоди з землею також включають в себе обов’язковий етап – виготовлення геодезії . Результати інженерної діяльності повинні бути оформлені документально відповідно до нормативно-правовими актами.

Геодезичні роботи для будівництва

Кожна ділянка землі має індивідуальні особливості рельєфу, перепадами висоти, склад грунту. Аналіз цих показників необхідний, щоб виявити безпеку забудови на даній території.

Геодезисти беруть проби землі, щоб виключити осідання грунту, пошкодження комунікацій та інші ризики, що виникають при зведенні будинків. Від того, наскільки точно будуть виконані розрахунки, залежить безпека будівництва.

Етапи геодезичних робіт:

1.Вивчення ландшафту. Геодезисти досліджують територію на наявність западин, ярів, пагорбів, водойм. На основі отриманих результатів виноситься рішення про безпеку забудови;

2.Позначення кордонів. Встановлюються межові знаки, що огороджують територію, виділену під будівництво. Визначаються поворотні точки ділянки;

3.Геологія. Один з найважливіших етапів роботи - дослідження грунту. Фахівці проводять детальний аналіз грунту, щоб сформувати висновок про його стан;

4.Підготовчий етап: геодезичні роботи, винесення основних осей в натуру;

5.Роботи нульового циклу. Укладання підземних комунікацій, закладання фундаменту, Геодезист стежить за відповідностями з планом;

6.Будівництво надземної частини. На основі даних геодезичної зйомки заповнюється виконавча документація. Ведеться контроль точності геометричних параметрів наземних і підземних частин будівлі;

7.Здача об'єкту. Складання технічного звіту та генерального плану.

Основне завдання геодезиста на будівництві-контроль за відповідністю виконуваних робіт проектним значенням. Присутність фахівця необхідно на кожному етапі: від фотозйомки ділянки до здачі готового споруди в експлуатацію.

Допоможемо легалізувати забудову і простежити за дотриманням норм безпеки.

Геодезичні роботи в геодезії для будівництва

При будівництві нового будинку одним з найважливіших етапів є геодезичні роботи. Процес перенесення проекту з паперу в натуру дозволяє намітити реальний стан майбутніх елементів споруди. Розбивка споруди включає в себе закріплення меж, основних конструктивних елементів споруд, позначення кутів і відстаней.

Основні етапи геодезії в будівництві:

1.Знаходження і позначення головних розбивок осей. Допустима похибка: 3-5 см.

2.Детальна розбивка всіх конструктивних елементів будівлі. Позначаються поздовжні і поперечні осі будови. Допустима похибка: не більше 3 мм.

3.Позначення технологічних і монтажних осей з мінімальною похибкою-до 1 мм.

Базою для проведення розбивки є генеральний план і створені на його основі креслення. Вивчивши проектні документи, інженери планують контрольні відстані, кути і ухили. Після установки загальних координат і точок, обчислюються точні геодезичні розміри і складаються детальні креслення. Ретельний контроль з боку геодезистів - запорука безпечного та швидкого будівництва.

Геодезія ділянки для приватизації

Приватизація землі неможлива без процедури межування, Щоб переоформити державну власність, потрібно провести геодезію ділянки-обчислити межі території і отримати кадастровий паспорт з уточненими даними. Межування землі є комплекс інженерно-геодезичних вишукувань по установлюванні точний координат ЗУ і закріпленню їх по місцевості.

Кадастровий інженер за допомогою геодезичної зйомки обчислює кордону території, вносять їх в натуру та передає дані в органи державного обліку.

Межування виконується в кілька етапів:

1.Підготовка. Спеціаліст укладає з клієнтом договір, формує креслення території. Інженери запитують виписку з державного кадастру і дані про сусідніх ділянках;

2.Польові роботи. Спеціаліст приїжджає на об'єкт, щоб зробити геодезичну зйомку. Інженер визначає межі ділянки, його площа і параметри сторін;

3.Узгодження. Оформляється Акт погодження меж, підписаний усіма сусідами, чиї ділянки задіяні в процедурі;

4.Обробка інформації. Кадастровий інженер формує межовий план-відображає результат виконаної роботи;

5.Реєстрація. Межовий план з новими документ, координатами ділянки відправляється в Держреєстр. Видається замовнику на двох видах носіїв: паперовому та електронному, завіреному цифровим підписом упорядника.

В результаті процедури межування власник землі отримує документ, в якому зазначено становище всіх поворотних точок її ділянки. На місцевості встановлюються межові знаки, які окреслюють реальні межі землі. З отриманої документацією власник ділянки відправляється в реєстраційні органи, щоб отримати свідоцтво про право власності.

Переваги Адвокатського об’єднання «Захист»

Адвокатське об’єднання «Захист» пропонує послуги з виготовлення геодезії будь-якої складності. Ми працюємо легально, дотримуємося правові норми і стежимо за нововведеннями в земельному законодавстві.

Від нас ви отримаєте

1.Правовстановлюючі документи

2.Цінні папери на нерухомість

3.Можливість розпоряджатися своєю нерухомістю (продавати, дарувати, залишати у спадок)

Заощадите

1.Час

2. Нерви

3. Гроші

За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію: 0800-40-33-03.

Будемо раді Вам допомогти!