Оцінка землі

Оцінка земельної ділянки

Експертна оцінка землі є наслідком стрімкого розвитку відповідного ринку на території нашої держави. Проведення цієї процедури є обов'язковою умовою для здійснення будь-яких операцій, пов'язаних з власністю даного типу.

Експертна оцінка землі

Адвокатське об’єднання «Захист» працює в Україні уже багато років. Однією з спрямувань організації виступає надання послуг з оцінювання земельного наділу для юридичних і фізичних осіб, що володіють правом власності. Юристи компанії дозволяють відповісти на питання: «Скільки коштує наділ?», Якщо він розглядає в якості земель сільськогосподарського призначення або міських земель.

Головною відмінністю юридичної фірми від конкурентів виступає оперативність виконання взятих зобов'язань, поряд з максимальною достовірністю інформації, що надається. При співпраці з підприємством, звіти по оцінці землі будуть отримані в стислі терміни. Якщо клієнт залишить запит надання додаткової інформації, вона буде вказана в наданому звіті. Відвідавши наш сайт, можна ознайомитися з відгуками про роботу співробітників і надані послуги заявлених послуг.

Основне зосередження офісів-місто Одеса. На сьогоднішній день, компанія має в своєму розпорядженні офіси у всі великих містах країни (Київ, Харків, Дніпро, Львів), що свідчить про затребуваність наших послуг у громадян країни.

Гордістю Адвокатського об’єднання «Захист» виступає діяльність дипломованих фахівців, які забезпечує точне і якісне виконання зобов'язань перед клієнтами. Приймаючи рішення про співпрацю, в ста відсотках випадків, заявник отримує гарантію якості і бажаний результат. Всі юристи компанії проходять постійне підвищення кваліфікації. У своїй роботі, ми враховуємо всі зміни в Законодавстві, який регламентує порядок виконання процедури оцінювання.

Список документів для оцінки землі

При замовленні оцінки землі, вам необхідно мати при собі:

1.Технічний паспорт (нотаріально завірену копію чи оригінал), що підтверджує право на володіння зазначеним майном;

2.Фотокопії паспорта та ідентифікаційного коду.

3.Правовстановлюючих документація.

Рівень акредитацій підприємства підтверджено переліком документації:

1.Ліцензія комітету оціночних робіт України

2.Сертифікат Фонду держмайна, який підтверджує спеціалізацію

3.Дипломи оцінювачів, які підтверджують високу професійність кадрів компанії.

Для чого проводиться оцінювання землі?

У стані нинішнього економічного розвитку країни, оцінка вартості земельної ділянки буде твори під час укладання угоди з купівлі або продажу або оренди наділу.

При необхідності визначення вартість оренди, враховують ряд факторів:

1.Місце розташування. Вагому роль має розвинена інфраструктура і віддаленість від міста. Також варто брати до уваги наявність магістралей і комерційних структур, що забезпечують комфортне проживання в даній місцевості або районі.

2.Попит і пропозиція. Прямим фактором, який впливає на процедуру ринкової оцінки землі, є рівень попиту даного виду оренди і кількість існуючих пропозицій в момент прийняття рішення про проведення такої процедури.

3.Екологія. На оцінку земельної ділянки впливає екологічна ситуація обраної території.

4.Рельєф. Перед здачею майна в оренду. розглядають особливості тектонічної будови і рельєфу місцевості.

5.Заповідники. У разі розташування поблизу заповідників або інших природних зон, внесених до списку охоронюваних територій країни, кінцева ціна буде в значній мірі вище.

6.Реакційні зони. Відстань або наближеність подібних місць має значення при оцінюванні.

Тобто, перед початком процедури, необхідно ретельне вивчення показників місцевості планується здача в оренду земельного паю, також одним із доказів виступає розгляд придатності за доступністю відведень для потреб сільськогосподарського призначення або будов житлового чи нежитлового типу.

Види і способи оцінювання

Орієнтуючись на закони України, що описують проведення подібних робіт, вони бувають двох видів:

1.Нормативна. Нормативна оцінка землі проводиться під час вступу до спадку, або передачі володіння наділом в руки іншого допомогою «дарчим». Нормативно грошова - основа для оренди, податків і зборів людини за використання власності.

2. Експертна. Необхідністю для її здійснення є майбутня покупка або збут.

Оцінка земель промисловості має на увазі нормативну і експертну. У разі проведення маніпуляцій зі звичайними ділянками, в 70% випадків, виконується одна з двох.

Для визначення цінності, фахівці повинні провести ряд робіт:

1.дослідження ринку нерухомого майна;

2.вивчення тенденцій продажів в кожній з категорій землекористування;

3.оглянути і порівняти незаймані або поліпшені ділянки, які в недавньому часі зазнали угоді з продажу; . при необхідності зв'язуватися з власниками майна;

4.розглянути можливість експлуатації і зонування, спираючись на відповідну схему планування;

5.врахувати фізичні атрибути та обмеження на експлуатацію ґрунтових ресурсів.

Процедура оцінювання - складний і трудомісткий процес. Закон України «про оцінку земель» говорить, що оцінювання проводиться декількома способами:

1. Метод капіталізації доходу. За допомогою даного підходу можна визначити рівень прибутку, яку зможе принести надів при подальшому використанні. Застосовується під час знаходження майна в господарській або будь-який інший діяльності, що приносить прибуток.

2. Метод порівняння продажів. Основою методу виступає порівняння ціни об'єкта з іншим подібним паєм. Застосування такого способу на практиці забезпечує труднощі у вигляді недостатнього розвитку ринку, а також слабо розроблених якісних значень корегуючих коефіцієнтів, які впливають на розрахунки.

3. Метод залишку. Враховує рівень можливих витрачених коштів, які необхідні для твори робіт з поліпшення наділу. Застосовується при перетворенні об'єкта, його мета - визначити можливі витрати на необхідні зміни в кращу сторону в майбутньому, орієнтуючись на поточну собівартість подібних послуг на ринку.

4. Метод парних продажів. Враховує показники поділу даної території на зони, головним орієнтиром виступає планування або еквівалентна схема планування від місцевого уряду.

Зверніть увагу, обчислення ціни забудованих і незабудованих ділянок проводиться за допомогою методу капіталізації земельної ренти.

Існуючі підходи для оцінки землі

Підходи проведення операції оцінювання:

1. Прибутковий підхід. Зазначений спосіб застосовується в разі використання паю для забезпечення доходу і можливості об'єкта надавати подібну послугу. Вартість визначається за допомогою обліку здатності паю принести дохід при подальшій експлуатації.

2. Витратний підхід. Об'єднує способи оцінювання вартості нерухомості, основа яких-визначення кількості витрачених коштів. Йдеться про кошти, необхідні на відновлення або повного знесення об'єкту з високими показниками зносу для подальшої відбудови з нуля.

Впровадження витратного підходу, передбачає проходження декількох етапів:

1.Здійснення оцінювання собівартості, орієнтуючись на ринкові стандарти;

2.Визначення ціни маніпуляцій, які відновлять будинок або витрат на зведення новобудов;

3.Оцінювання можливого доходу для підприємців;

4.Здійснення ряду розрахунків по виявлення;

5.Зношуваності;

6.Показник вартості об'єкта.

Кадастрове оцінювання земельної ділянки

Зверніть увагу, за допомогою обчислення кадастрової ціни паю, визначається відміткою податку на землю. Прагнення до максимального зниження даного пояснюється можливістю економити показника кошти землевласників. Податок на землю є обов'язковим внеском в державний бюджет України. У разі оскарження кадастрового податку, Клієнт зможе мінімізувати в кілька разів:

1.величину податку;

2.орендну плату;

3.ціну купівлі або продажу.

Законодавством України встановлено обов'язкове присвоєння кадастрового номера паю під час зміни власника. Присвоєння номера із зазначенням детального плану територій вноситься до земельного кадастру раз. Звертаючись в нашу компанію, з метою перегляду кадастрової вартості ми забезпечимо гарантований результат в стислі терміни.

Від нас ви отримаєте

1. Правовстановлюючі документи

2. Цінні папери на нерухомість

3. Можливість розпоряджатися своєю нерухомістю (продавати, дарувати, залишати у спадок)

Заощадите:

1. Час

2. Нерви

3. Гроші

За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію: 0800-40-33-03,

або за телефонами 094-945-31-39, 063-455-81-62, 050-800-09-77.

Будемо раді Вам допомогти!