Приватизація підвалу

Приватизація підвалу

Відповідно до Закону України, особи, які проживають у багатоквартирному будинку, є співвласниками підвальних приміщень. Ці приміщення можуть бути передані у власність абсолютно безкоштовно, і не належать приватизації. Але насправді приватизувати можна, але лише за згодою всіх сусідів.

Ми зберемо всі необхідні документи, в тому числі довідку про відсутність заборгованості по комунальних послугах і довідка про те, що квартира в будинку належить саме Вам. Після того, як всі документи зібрані, інженером БТІ виготовляється технічний паспорт, за яким буде зареєстровано право власності на підвальне приміщення.

Якщо ж ця процедура не підійде, то з ОСББ потрібно буде укласти договір оренда з правом викупу. Після підписання договору можна переобладнати вже Ваш підвал так, як Ви вважаєте за потрібне, і подавати в суд заяву на право власності. Для цього навіть не обов'язково мати згоду всіх сусідів. Так можна зробити завдяки недоробок в законі з приводу значення допоміжного приміщення. Приватизувати підвальне приміщення може будь-яка особа, навіть не проживає в будинку. Щоб здійснити це, досить зібрати підписи всіх проживаючих в певному під'їзді. Як це зробити? Вам просто доведеться домовитися. Якщо ви зуміли це зробити, то після цього подаються документи в органи місцевого самоврядування на отримання дозволу.

Чому Вам слід скористатися нашою допомогою?

Необхідно правильно скласти договір максимально правильно, щоб ЖЕК і ОСББ не могли розпоряджатися підвалом. У той же час, використання в приватних цілях власне майно може спричинити за собою кримінальну відповідальність.

Надавши нам Вашу задачу, Ви без зусиль зможете приватизувати підвал у будинку. Без зайвого клопоту ми підготуємо всі документи, і через певний термін Ви отримаєте на руки акт про право власності на підвальне приміщення.

Якщо у Вас виникли якісь питання, то Ви можете отримати консультацію наших фахівців з великим досвідом проведення таких справ.

Від нас ви отримаєте

1. Правовстановлюючі документи

2. Цінні папери на нерухомість

3. Можливість розпоряджатися своєю нерухомістю (продавати, дарувати, залишати у спадок)

Заощадите:

1. Час

2. Нерви

3. Гроші

За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію: 0800-40-33-03,

або за телефонами 094-945-31-39, 063-455-81-62, 050-800-09-77.

Будемо раді Вам допомогти!