Оформлення ТП на будинок

Навіщо потрібен технічний паспорт на будинок?

Технічний паспорт на будинок-це документ, що засвідчує наявність об'єкта нерухомості на певній території і його основні характеристики:

1.фактичні розміри;

2.площі і конфігурацію приміщень;

3.способи будівництва, товщину і матеріали стін, фундаментів, перекриттів;

4.поверховість;

5.наявність житлових і господарських зон;

6.підключення до ліній постачання і комунікацій;

7.дату будівництва і введення в експлуатацію.

Будь-яка угода, або операція щодо нерухомості, в тому числі реєстрація змін в правах власності на нього, зажадають наявність паспортної документації на будову в повному обсязі. Фахівці нашої компанії швидко оформлять техпаспорт відповідно до українського законодавства.

Що включає в себе техпаспорт на будинок?

Паспорт будинку складається з наступних розділів:

1.Бланк техпаспорта, в якому вказується адреса, дані про власника, серія, реєстраційний номер документа, а також дата його оформлення;

2.Схема земельної ділянки із зазначенням меж будівель;

3.Поверховий план будови;

4.Експлікаціонная відомість із зазначенням площ приміщень;

5.Технічні характеристики домоволодіння, включаючи господарські будівлі: параметри стін і перекриттів, тип фундаменту, покрівельної системи і ін. ;

6.Підписи відповідальних осіб, які проводили, і завірили інвентаризацію;

7.Ксерокопія сертифіката, що засвідчує повноваження інженера проводив інвентаризаційні роботи.

Досвідчені інженери нашої юридичної фірми, що мають відповідні сертифікати, які бажають виїхати до клієнта для проведення необхідних замірів відразу після надходження заявки.

Коли потрібен технічний паспорт на будинок?

Техпаспорт необхідний у таких випадках :

1.Приватизація будинку;

2.Узаконення перепланування, реконструкції, прибудови;

3.Введення новозбудованого житлового про експлуатацію;

4.Постановка на облік в кадастр;

5.Коли змінюється право власності на будинок: продаж, покупка, дарування, виділення частки.

За бажанням нашого клієнта, послуга з оформлення паспортної документації може бути доповнена іншими видами юридичної допомоги : реєстрація нових прав власності, вирішення земельних питань, постановка на кадастровий облік, оцінка, отримання дозволу на будівництво і друг.

Як отримати технічний паспорт на будинок?

Зверніться до будь-якого з наших професіоналів за вказаними на сайті телефонами, замовте консультацію юриста, або відвідайте офіс в м. Одесі, Києві, Харкові, Дніпрі, Львові . Адреси розміщені на сторінці «контакти».

Ми перевіримо, чи всі потрібні документи є у клієнта в наявності, а при необхідності допоможемо їх оформити. Для отримання техпаспорта достатньо оформити у нас договір. Оплату можна буде зробити після отримання на руки паспортної документації в повному обсязі!

Необхідні документи для отримання техпаспорту на житловий будинок

1. Підтвердження прав на земельну ділянку і знаходяться на ньому споруди;

2. Повідомлення про датою початку будівельних робіт;

3. Колишній техпаспорт і код ідентифікації власника;

4. Довідка про надання адреси в системі пошти;

5. Проект майбутньої споруди, реконструкції, або перепланування.

Уточнити повний список для фізичних і юридичних осіб, а також для первинної та вторинної інвентаризації можна за допомогою консультації у наших співробітників.

Термін дії техпаспорта

Українське законодавство регламентує наступний порядок поновлення інвентаризаційних даних:

1.Після внесення змін у конструкцію об'єкта, проведення перепланування, або будівництва нових об'єктів колишній документ втрачає силу;

2.Техпаспорт підлягає переоформленню після покупки домоволодіння, якщо з моменту останньої інвентаризації пройшло більше одного року;

3.При отриманні виписки з БТІ по закінченню 1 кварталу після проведення останніх інвентаризаційних уточнень потрібна перевірка і актуалізація паспортних даних.

Як оновити технічний паспорт на будинок?

Для оновлення інформації, що міститься в паспортній документації, можна викликати нашого фахівця, що володіє усіма дозвільними сертифікатами. Співробітник компанії прибуде на об'єкт негайно і складе нові плани і експлікації з уточненими даними.

Скільки коштує технічний паспорт на будинок?

Ціна послуги визначається загальною площею споруди, включаючи нежитлову частину. Окремо враховується поверховість, характер приміщень (житлове, нежитлове), кількість кімнат, прибудов окремо стоять будови, проектна складність будівлі, а також віддаленість від офісу компанії. У вартість робіт може бути включена їх терміновість.

Переваги оформлення квартири в новобудові від Адвокатського об’єднання «Захист»

В Адвокатському об’єднанні «Захист» дотримуються високі стандарти якості обслуговування клієнтів за наступними критеріями:

Оперативних виконання замовлення

Низька вартість послуг і доступність їх ціни

Позитивні клієнтські відгуки за роки успішної роботи

Обслуговування без черг

Ми гарантуємо безпеку, обґрунтованість і законність оформленої у нас документації! Адвокатське об’єднання «Захист» допоможе оформити технічний паспорт на житловий будинок і проведе його інвентаризацію. Клієнту не потрібно самому звертатися в БТІ і проходити тривалу бюрократичну процедуру. Націнспектори прибудуть на об'єкт відразу після укладення договору і зроблять всі необхідні виміри. Послуга надається на всій території України і буде корисна власникам новозбудованих домоволодінь, дачних житлових будівель, а також приватних будинків, які пройшли процедуру перепланування і перебудови. Компанія гарантує отримання власниками технічного паспорта на будинок в встановлені договором термін. Звертайтеся до нас, і ваша споруда стане законним і зареєстрованим домоволодінням!

Від нас ви отримаєте

1. Правовстановлюючі документи

2. Цінні папери на нерухомість

3. Можливість розпоряджатися своєю нерухомістю (продавати, дарувати, залишати у спадок)

Заощадите:

1. Час

2. Нерви

3. Гроші

За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію: 0800-40-33-03,

або за телефонами 094-945-31-39, 063-455-81-62, 050-800-09-77.

Будемо раді Вам допомогти!