Узаконення балкону

Узаконення балкону

Банальний недостаток квадратних метрів для комфортного проживання в міській квартирі часто штовхає власника на реконструкцію або прибудову балкона.

Коли виникає ідея розширення житлоплощі за рахунок балкона, мало хто замислюється про законність подібних дій. І якщо квартира-це, безумовно, власність власника, то будь-яка прибудова до моменту внесення до держреєстру такою не є.

Коли може знадобитися узаконення балкона?

Легалізація балкона необхідна в таких випадках:

1. Ви тільки плануєте прибудову або реконструкцію, і бажаєте зробити це на законних підставах.

2. У Вас вже є балкон, але існує необхідність його розширити, в подальшому використовувати як житлову кімнату, їдальню, робочий кабінет, тобто не за прямим призначенням. .

3. Ви самовільно реконструювали або добудували балкон, і тепер хочете оформити правовстановлюючі документи на додаткову житлоплощу.

Яку б мету Ви не переслідували, починаючи процедуру узаконення, така передбачливість надалі позбавить вас від адміністративних штрафів, складнощів при продажі, даруванні, обміну квартири і реалізації інших варіантів розпорядження нерухомим майном.

Оформлення у власність балкона

Самостійне оформлення балкона може зайняти багато часу, і далеко не завжди закінчується щасливим кінцем. Якщо у тих, хто тільки планує прибудову, є шанс вийти переможцем з тяганини, то в тих, хто вже у всю користується додатковими «квадратами» навряд чи щось вийде без кваліфікованої юридичної допомоги. Далі наводимо короткий перелік дій, які потрібно виконати потенційному власнику прибудованого або реконструйованого балкона.

Основні етапи оформлення у власність балкона.

Щоб узаконити балкон на етапі задумки необхідно:

1. Розробити містобудівний розрахунок (потрібна допомога кваліфікованого фахівців)

2. Звернутися до державної архітектурної служби і отримати умови, обмеження.

3. Укласти договір на технічний та авторський нагляд з фірмою, яка є власником ліцензії на надання подібних послуг.

4. Подати пакет документів в архітектурно-будівельну інспекцію.

5. Дочекатися розгляду декларації спеціальною комісією, отримати дозвіл на будівництво.

6. Після закінчення робіт звернутися в державну архітектурно-будівельну службу, здати прибудову в експлуатацію.

7. Отримати на руки документи, що засвідчують право власності.

Переваги оформлення балкона із залученням професійних юристів очевидні.

Вам не потрібно оббивати пороги кабінетів держслужб, самостійно збирати довідки та дозволи, розбиратися в нюансах проведення процедури. Наші юристи візьмуть на себе оформлення балкона у власність, і в 99,9% випадків готові гарантувати позитивний підсумковий результат!

Документи необхідні для приватизації балкона

Правильно складене повідомлення про початок будівельних робіт є хорошою заявкою на успішне отримання позитивної відповіді з державної архітектурної служби, без якого будівництво або перепланування залишається під питанням. Щоб затягувати процедуру узаконення Вам необхідно завчасно підготувати оригінали та копії:

1. Паспорта громадянина України.

2. Ідентифікаційного коду.

3. Правовстановлюючих документів.

4. Проекту, техпаспорта (при наявності).

Декларація про початок будівельних робіт, яка розглянута і схвалена спеціальною комісією, є підставою для початку реалізації проекту прибудови, реконструкції. Підтверджена декларація про готовність стає підставою для внесення змін у техпаспорт, отримання інформаційної довідки з держреєстру. Наші юристи представляють інтереси клієнта на підставі довіреності, яка оформляється за фактом укладення договору про надання юридичних послуг.

Вартість оформлення балкона

На оформлення прибудованого або реконструйованого балкона потрібно від 1,5 місяця (40+ робочих днів). Терміни і ціни визначаються індивідуально, залежно від складності завдання, обсягу робіт та інших нюансів.

Щоб докладніше дізнатися про комплекс послуг з узаконення балкона, зв'яжіться зручним способом з представниками нашої фірми.

Переваги співпраці з Адвокатським об’єднанням «Захист»

Адвокатське об’єднання «Захист» пропонує повний спектр послуг з оформлення балконів у власність. Наші юристи візьмуть на себе:

1.Підготовку пакету документів для подачі в органи державного контролю. Відвідування БТІ та інших держструктур з метою збору довідок, отримання дозволів і т.п.

2.Своєчасне виконання всіх етапів процедури узаконення, аж до отримання Інформаційної довідки з Єдиного держреєстру (видається з 1 січня 2016 роки замість свідоцтва про право власності).

Наша Україна, як і будь-яка інша держава, має свої закони, дотримання яких є прямим обов'язком кожного жителя країни. Адвокатське об’єднання «Захист» здійснює свою діяльність в рамках чинного українського законодавства, надає клієнтам консультативну та комплексну юридичну допомогу в оформленні прибудов, узаконення реконструкції балконів, інші види юридичних послуг.

Від нас ви отримаєте

1. Правовстановлюючі документи

2. Цінні папери на нерухомість

3. Можливість розпоряджатися своєю нерухомістю (продавати, дарувати, залишати у спадок)

Заощадите:

1. Час

2. Нерви

3. Гроші

За більш детальною інформацією і для попереднього запису на консультацію, звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію: 0800-40-33-03,

або за телефонами 094-945-31-39, 063-455-81-62, 050-800-09-77.

Будемо раді Вам допомогти!